Корзина
+380 (95) 610-63-01
+380 (66) 383-78-44
просп. С.Бандери 10, Киев, Украина
Інтернет-магазин ГЕТЬМАН
Корзина
Ексклюзивна козацька шапка (повстанська), фото 1

Ексклюзивна козацька шапка (повстанська)

  • В наличии
  • Оптом и в розницу

450 ₴

Показать оптовые цены
+380 (95) 610-63-01
Ірина
  • +380 (66) 383-78-44
    Віталій
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ексклюзивна козацька шапка (повстанська)
Ексклюзивна козацька шапка (повстанська)В наличии
450 ₴
+380 (95) 610-63-01
Ірина
  • +380 (66) 383-78-44
    Віталій
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Козацька шапка з натурального хутра і червоно-чорним шликом.

Варто сказати, що червоний та чорний колір для України є досить символічними. Ці два кольори оспівані в народних піснях, і безліч разів протягом віків були піднесені на стягах під час важливих для народу днів.

Про те що червоно-чорний прапор став побратимом жовто-блакитного ще в ті далекі та неспокійні часи козацтва, свідчить  шедевральна картина “Запорожці пишуть листа…”. Саме в ній Ілля Репін зобразив два прапори – жовто-блакитний та червоно-чорний! Ці стяги зображені не мимохідь, на них робиться своєрідний акцент, адже вони дублюються по обидві сторони від центру полотнища.
 

Прапори змотані, адже бойові дії  не відбуваються. Якщо згадати, що консультантом Іллі Репіна під час написання даної картини був сам Дмитро Яворницький – відомий історик, дослідник українського козацтва, то стає зрозуміло, що помилка неможлива.

Вдруге червоно-чорний прапор починає активно використовуватись в Україні під час повстанської боротьби за незалежність членами ОУН та  воїнами УПА. Часто відбувається підміна понять і завдяки старанням комуністичної номенклатури донині безліч людей вважає, що на ОУНівському прапорі чорна полоса має значення “смерть”, а червона – “вороги”. Це хибне трактування. Насправді ж однодумці Бандери та Шухевича вважали, що чорний колір зображує рідну землю, а червоний – кров борців, які захищають свою родючу чорну землю. Тобто, важливо – власну кров, а не кров ворогів чи “москалів”. В такому контексті стає зрозуміло, що даний прапор не можна вважати екстремістським, а тим паче забороняти у сучасному суспільстві його використання. 

Червоно-чорний прапор – це прапор країни, яка охоплена боротьбою. Тому козацька шапка з червоно-чорним шликом є не просто сувенірним головним убором, але є символом незламного духу і боротьби. 

Основные
ПроизводительСобственное производство
Страна производительУкраина
  • Цена: 450 ₴