Отзывы о компании Інтернет-магазин ГЕТЬМАН
- Сергей Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Пан Сергій, дякуємо за відгук!)
- Комментарий продавца
- АллаСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Пані Алла, дякуємо Вам за відгук!)
- Комментарий продавца
- Світлана Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо, очень довольны
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пані Світлана, за відгук!😊
- Комментарий продавца
- Толя Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо, пан Анатолій!) Нам дійсно приємно, що Вам все сподобалось!)
- Комментарий продавца
- Наталія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Пані Наталія, дякуємо Вам за відмітку!)
- Комментарий продавца
- Олександр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказ не выполнен
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам, пан Олександр!)
- Комментарий продавца
- Александр Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Пан Олександр, дякуємо Вам за відгук!)
- Комментарий продавца
- Володимир П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чому не можна оплатити після отримання товару на новій пошті? Чому я повинен не бачивши товар перераховувати кошти? Я вважаю що спочатку я повинен побачити товар, оцінити його якість, стан, розмір, якість, а вже потім оплати його вартість. Чи можливо я не правий?!!!
- Комментарий продавца
Пан Володим, Ви безумовно правий! Покупець, дійсно, має право бачити товар, за який платить кошти! Тому в нашій компанії передбачена можливість відправки товару наложеною платіжкою при умові мінімальної передплати на картку 100 грн! Ми вимушені так страхувати можливі витрати за повернення товару в разі безвідповідальності покупця, з чим, на жаль, не раз стикалися, коли покупець навіть не приходив на пошту за товаром! Але якщо причина, по якій покупець не забрав товар з пошти дійсно - наша вина (брак, пошкодження), то передплату, яка була сплачена за товар, ми повертаємо назад покупцеві! Дякуємо за розуміння!
- Комментарий продавца
- Олена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Компанія і працівники норм. Але якість футболок дуже погана. Замовила дві, бо думала, що це дійсно фірма Fruit of the loom. Але це якась невдала підробка. Не рекомендую футболки саме цієї фірми типу "Fruit of the loom".
- Комментарий продавца
Пані Олена, нам дуже прикро, що якість футболок не виправдала ваших очікувань!
В особистій переписці ми пояснили Вам, що наші футболки - дійсно фірми Fruit of the loom типу Original, 100% бавовна.
Можливо Ви порівнювали їх з футболками тої ж фірми, але більш плотнішими - Walueweight. - Олена
Якість, то зрозуміло. Змирились. Але те, що фарба з тризуба почала висипатись одразу ж після прання, то немає слів. Прання було ручне в холодній воді. Короче кажучи, одне "расстройство"...
- Комментарий продавца
- Покупатель
Спасибо, за красивые виночки, дочки очень порадовалась. Теперь на праздники будем обязательно одевать.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам!) Як приємно, що наш товар приніс Вам радість!😊
- Комментарий продавца
