Отзывы о компании Інтернет-магазин ГЕТЬМАН
- Андрій Ш.
Отличный, все устроило, вся продукция отличная:)
- Комментарий продавца
Пан Андрій, дуже Вам дякуємо, нам дуже приємно отримати такий відгук!)
- Комментарий продавца
- Максим К.
- Комментарий продавца
Пан Максим, дякуємо за ваш відгук!)
- Комментарий продавца
- Іванна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже кльові і зручні маски!!! Доставка швидка , сервіс приємний ! Дякую!
- Комментарий продавца
Пані Іванна, дякуємо Вам за оцінку, це надихає!)
- Комментарий продавца
- Данило М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Надзвичайна якість товару. Замовляв мазепинку, товар краще ніж очікував!
- Комментарий продавца
Пан Данило, нам дуже приємно це чути! Чудово, що Вам сподобалась якість товару, ми дуже раді!)
- Комментарий продавца
- Максим К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вкотре замовляю тут футболки. Якісні речі і вишивка. Відповідальний продавець
- Комментарий продавца
Пан Максим, дякуємо, що Ви з нами!))
- Комментарий продавца
- ЮлияСделка на маркетплейсе Prom.ua
Заказувала віночок.Швидко відправили.Віночок гарний,як і на фото.Дякую велике)
- Комментарий продавца
Пані Юлія і ми Вам дякуємо за такий приємний коментар!)
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Комментарий продавца
Дякуємо за 5 зірочок, дуже приємно!))
- Комментарий продавца
- Ирина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла кнут на подарунок. Повністю задоволена. Додатково мені висилали фото і враховували всі нюанси щодо замовлення. Чесний продавець і якісний товар. Рекомендую
- Комментарий продавца
Пані Ірино, дуже Вам дякуємо за ваш відгук та за рекомендації! Нам дуже приємно, що Вам все підійшло і все сподобалось, звертайтесь до нас ще!)
- Комментарий продавца
- Олександр С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже файна компанія. Прокосультували по телефону, підібрали розмір товару. Дуже приємне спілкування. Отриманим товаром задоволений. Рекомендую компанію до співпраці.
- Комментарий продавца
Пан Олександр, нам дуже приємно читати такі відгуки!) Дякуємо Вам дуже за зворотній зв'язок!)
- Комментарий продавца
- Анастасия Ц.
Отримала товар чудової якості! Значно кращої, ніж на фото. Зв"язались оперативно, уважно поставились до замовлення і деталей. Отримала вже наступного дня в ідеальному стані - задоволена на 100%!
- Комментарий продавца
Пані Анастасія, дуже приємно було отримати та прочитати ваш відгук!) Ми дуже раді, що Вам все дуже сподобалось і Ви лишились задоволені!) Хай Вам щастить!)
- Комментарий продавца
